Огірки брожені з борошном – РЕАЛЬНИЙ ВІДГУК про огірки з борошном

За підсумками минулого року пишу РЕАЛЬНИЙ ВІДГУК про огірки з борошном. Так от, настав той час, коли я можу тепер написати свій правдивий відгук. Це консервація минулого року.

З моменту консервації і до моменту зняття проби пройшло рівно три місяці. Дістала я ті огірки варити солянку м’ясну збірну ( хоча, відкрию вам таємницю, що я ще в підвалі за кожним приходом туди , їх по трохи піджерала 😅🙈, бо то, капєц, як я люблю солоні огірки)

І що я вам хочу сказати – це не огірки, це неймовірно смачні, хрусткі огірки!!!

Повірте, я за свій вік різних рецептів мала, по різному закривала, є в мене і від тата рецепт “Огурчики особенные”, колись приніс з роботи вирізку з газети, то вже , напевно, більше 20 років солимо за тим рецептом. А ці з борошном перевершили всі мої очікування. Так що сміло вам заявляю – рецепту бути!!!

Пропорції ідеальні!

Рецепт тут 👇:

Підготувати огірки – вимити їх і повідрізати хвостики. Банки ретельно помити ( не стерилізувати ). З розрахунку на 3-х літрову банку беру 2-3 зубчику часнику, гіркий перець за вашим смаком, 1 лавровий лист, 1 зонтик укропу, листя та корінь хрону за вашим смаком, я кладу по-більше. Це все на дно банки.

Далі вкласти огірки щільненько. Сіль і борошно із розрахунку – на 3-х л банку 3 столових ложки солі без великої гірки та 3 столових ложки борошна теж без великої гірки ( без чубка, як ви кажете).

І так, якщо банка 2-х літрова, то відповідно по 2 ложки солі та борошна, на 1-л банку по 1 ложці солі та борошна.

Всипаємо сипучі в банку, заливаємо холодною водою з крану, накриваємо капроновою кришкою і декілька раз перевертаємо банку туди-сюди, щоб сіль та борошно рівномірно розподілились.

Лишаємо банки на три доби в хаті, пару раз за день перевертаючи їх, розганяючи борошно. На 4 день виносимо в підвал і чекаємо хоча б 1,5-2 місяці. Завдяки борошну огірки не перекисають, дуже хрумкі та смачні.

Рецепт та фото Татьяна Руденко

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар

Натискаючи на кнопку "Надіслати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних і приймаю політику конфіденційності