Найпростіший рецепт заготовки гострого перцю на зиму: витрачаю 15 хвилин і всю зиму використовую в салатах, маринадах і як закуску подаю

Найпростіший рецепт заготівлі гострого перцю на зиму, всього за 15 хвилин, просто і дуже смачно! Один раз роблю та всю зиму використовую!

Перець виходить чудовий! Подаю його як окрему закуску, використовую у стравах, куди потрібно додати гостринку, і для різних маринадів використовую. Взимку перець взагалі більше не купую!

Інгредієнти:

  • Гострий перець
  • Цукор
  • Яблучний оцет

Точних пропорцій немає, інгредієнтів беріть стільки, скільки влізе у вашу банку.

Приготування:

1. У перців відрізаємо плодоніжки.

2. Максимально щільно вкладаємо гострий перець у банки.

3. Повністю, до верху, засипаємо банки цукром. Чим щільніше буде покладено перець, тим менше цукру в результаті знадобиться.

4. Поступово та доверху заливаємо в банки яблучний оцет.

5. Щільно закручуємо кришками і акуратно трусимо або катаємо банки по столу, щоб цукор усередині повністю розчинився. Як тільки цукор повністю розчинився, банки відкриваємо, доливаємо оцет, щоб повністю покривав перці, закриваємо кришками і прибираємо на зберігання.

Зберігається такий гострий перець при кімнатній температурі. Знімати пробу рекомендую не раніше, ніж за місяць!

Рецепт відмінний та перевірений роками. Якщо не робили, обов’язково приготуйте і спробуйте, впевнена, що робитимете такий перець щороку! І, також, рекомендую, закладати перець саме цілком, так витрата цукру і оцту буде набагато менше, ніж якщо різати на кільця.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар