Вафельні трубочки за старим рецептом – інші рецепти не сприймаю! Виходять дуже смачні і хрусткі трубочки, їх можна заповнити будь-якою начинкою

Сьогодні ось вирішила напекти трубочки і саме за старим рецептом. Тоді розпушувача не було, користувалися содою харчовою. Сьогодні навпаки, тому додам розпушувач.

Інгредієнти:

  • Яйця – 4 шт
  • Цукор – 140 г
  • Масло вершкове (маргарин) – 150 г
  • Борошно – 180 г
  • Розпушувач – 4 г
  • Ванілін – 2 г

Приготування:

У миску розбиваємо яйця і насипаємо цукор.

Все добре вінчиком збиваємо до пишної піни і повного розчинення цукру.

Потім в яєчну суміш додаємо розтоплене вершкове масло ( маргарин ). Добре все перемішуємо.

Потім порційно додаємо ( борошно, ванілін і розпушувач ). Тут треба вимішувати ретельно, щоб не залишилося борошняних грудочок.

Готове тісто виходить по консистенції як на оладки.

Як тільки добре нагріється елекровафельниця, ложкою накладаємо тісто по центру однієї половинки. Відразу накриваємо другою половинкою і випікаємо по 2 хвилини.

Готові вафлі. Якщо ви хочете, щоб трубочки виходили з рівними краями, значить кладіть не 1 ложку тіста а трохи більше. Але я до цього не прагнула, як вийшло так і вийшло, від цього смак не змінюється.

Готові вафлі акуратно знімаємо лопаточкою і звертаємо у вигляді трубочки. Згортати треба відразу, поки вафлі гарячі, інакше будуть ламатися.

Трубочки виходять хрусткі, розсипчасті і дуже смачні. У мене вийшло 19 штук.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал