Посипаємо торт подрібненої крихтою і волоськими горіхами. Ставимо в холодильник на 4 години просочитися.


Наш торт “Рижик” готовий.
Інгредієнти:
Тісто:
- борошно 260 г
- цукор 100 г
- яйце 1 шт.
- вершкове масло 50 г
- мед 50 г
- сода 1 ч. л.
- ванільний цукор 1 ч. л.
Крем:
- масло 250 г
- згущене молоко варене 400 г
- цедра лимона
Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!



