Полуниця пре після томатної пасти зі страшною силою. Підживлення перед цвітінням

Підживлення, про яке зараз піде мова, вноситься в період бутонізації полуниці. Тобто, коли почали формуватися квіточки, коли ягідка тільки-тільки починає потихеньку цвісти. Підживлення відмінно діє на полуничку. Відразу ж покращиться імунітет, який може бути в цей ослаблений період.

 

Вся справа в тому, що таке підживлення містить в собі всі життєво важливі речовини – це і N, і Fe, і K, і P, і B, І багато інших. Також в складі є різні вітаміни і амінокислоти. Хоч самому пий такий “коктейль”. В принципі, в теорії його можна пити і людині, склад натуральний і корисний. Але краще не ризикувати. Або проконсультуватися зі знаючими людьми 😀.

Підживлення перед цвітінням полуниці
Підживлення перед цвітінням полуниці

Приготування:

Необхідно спочатку в невеликій кількості води (буквально 0,5 л.) розвести 2 ст. л. томатної пасти. Вона обов’язково повинна бути без солі. Найкращий варіант – це використовувати томатну пасту власного приготування, адже її готують багато. Але знову ж таки, вона повинна бути без будь-яких спецій. Потім туди ж потрібно додати 1 пачку (250 гр.) пресованих дріжджів. І залишаємо все це постояти 20-30 хвилин.

За цей час дріжджі активізується. Потім даний розчин треба розвести з водою 1:10 і перемішати. Перед поливом полуниці знову розводимо його 1:10. У підсумку вийде близько 20 л. підживлення! Якщо ж полуниці у Вас мало, то тоді вдруге можна розвести розчин з водою 1:5, Вийде в результаті 15 л. Полуницю потрібно поливати під корінь. Якщо на листя потрапить такий розчин, то страшного нічого не буде. Так що можна сміливо використовувати лійку.

Буде чудово, якщо Вам знадобиться така підгодівля, і якщо Вам вона принесе тільки користь.

Поділися думкою в коментарях про таку підгодівлю, та ставте лайки!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар