Планетарний міксер: особливості та правила вибору

Професійні кухарі та домашні любителі знають, як складно вручну замішувати тісто. Особливо втомливо працювати руками з випічкою на постійній основі, наприклад, у пекарнях або будинку, де багато мешканців полюбляють ласувати тортами та пирогами. На допомогу приходить міксер з планетарним обертанням. Його особливість полягає в незвичайній конструкції: насадки одночасно обертаються навколо своєї осі та по всьому колу чаші. Так само рухається наша планета, що пояснює назву.

Планетарний міксер: особливості та правила вибору

Чим хороші планетарні міксери

Міксер з планетарним обертанням забезпечує максимально ретельне змішування інгредієнтів, що дозволяє досягти ідеальної консистенції, без грудок та неоднорідних ділянок. Спочатку техніка використовувалася лише у професійних хлібобулочних цехах, але швидко перекочувала в розряд побутових приладів за здатність готувати бездоганне тісто за лічені хвилини. Також можна замовити міксер для інших цілей — наприклад, збити білки до однорідної піни, приготувати повітряний мус або ніжне картопляне пюре. Планетарний міксер оснащується двигуном високої потужності та міцними насадками. Завдяки цьому йому під силу розмішати навіть найв’язкіші продукти (наприклад, під час приготування смузі). Мішалка рухається швидко та інтенсивно, розбиваючи шматочки до пюреподібного стану і змішуючи воєдино різні продукти. До того ж від оператора потрібно лише натиснути одну кнопку: все інше техніка зробить самостійно.

Планетарний міксер: особливості та правила вибору

Міксер з планетарним обертанням оснащується місткою чашею, в якій можна за один раз приготувати багато тіста або мусу. Потужний мотор забезпечує тривалу роботу без перерви та ризику навантаження техніки. Окремо варто згадати імпульсний режим, який залучає максимум можливостей пристрою — наприклад, якщо гості на порозі, і на приготування пирога є лише пів години.

Правила вибору

Бажаєте придбати планетарний міксер? Тоді зверніть увагу на такі моменти:

  1. Комплектація. Крім стандартної лопатки-мішалки, в комплект можуть входити віночок для збивання крему, гак для перемішування та замісу тіста, універсальна А-подібна насадка і не тільки.
  2. Місткість чаші. Чим частіше ви плануєте працювати з тістом у великих обсягах, тим більше літрів має вміщувати резервуар. Оптимальний об’єм для дому — 2-4 л.
  3. Матеріал чаші та корпусу. Найкраще демонструють себе деталі з нержавіючої сталі, які не дряпаються, легко миються та витримують серйозні навантаження. Альтернатива — корпус з використанням пластикових елементів, які полегшують та здешевлюють конструкцію..
  4. Рівень потужності. Чим потужніший міксер, тим більший обсяг продуктів він зможе обробити за короткий термін. Однак зі збільшенням потужності зростає й витрата електрики, а також ціна техніки. Дотримуйтесь золотої середини — наприклад, для дому найчастіше купують міксери на 800-1200 Вт.
  5. Інші моменти. Оцініть панель управління: механічні кнопки надійні та прості в ремонті, зате сенсорна панель ефектніше виглядає та простіше миється. Плюсом стане наявність захисту техніки від навантаження.
Планетарний міксер: особливості та правила вибору

Успіхів!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал