Мій улюблений рецепт: квашені помідори – зберігайте собі рецептик

Корисні заготовки – це квашені помідори з хріном і часником. Ферментовані продукти називають їжею майбутнього. Хороші бактерії трудяться для нашого блага, в результаті їх діяльності виходять ферментовані овочі. Дієтологи стверджують, що немає жодного зареєстрованого випадку отруєння ферментованими овочами. Давайте розводити потрібні бактерії в організмі, допоможемо травленню. Буде смачно!

Час приготування: 35-40 днів

Кількість: 3 л

Інгредієнти:

  • 2 кг невеликих помідорів;
  • 120 г солі;
  • 1 1\2 л води;
  • кілька листя кропу і невеликий корінець хріну;
  • часник;
  • кріп.

Як приготувати квашені помідори

Крок 1:

Нагріваємо воду до кипіння, розчиняємо сіль. Остуджуємо розсіл до кімнатної температури.

Крок 2:

Помідори миємо, наколюємо в декількох місцях зубочисткою або виделкою. Ошпарюємо окропом листя хріну і кропу. На дно трилітрової банки кладемо нарізані листя хріну, кілька зубчиків часнику, розрізаних навпіл. Потім наповнюємо банку помідорами, між ними кладемо парасольки кропу.

Крок 3:

Вливаємо остиглий розсіл.

Крок 4:

Зверху кладемо корінець і лист хріну, ще кілька зубчиків часнику. Закриваємо банку кришкою.

Крок 5:

Ми залишаємо помідори при кімнатній температурі. Якщо в будинку тепло, то за 5-7 днів розсіл помутніє і з’явиться пінка, в цей час почнеться бродіння або ферментація, як ще називають процес квашення. Потрібно стежити, щоб помідори завжди були покриті розсолом, при необхідності підливати холодний розсіл (20 г солі на 1 л води). Через тиждень ставимо банку в прохолодне місце і приблизно через місяць квашені помідори будуть готові.

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар