Як заготовити зелень на зиму: цікавий спосіб для будь-якої зелені

Зелень на зиму заморожую

Незвичайний спосіб заготівлі зелені на зиму. Заготівля зелені – для мене один із найважливіших етапів підготовки смачних запасів на зиму. Зелень я дуже люблю, причому найрізноманітнішу. Не тільки петрушку та кріп, а й кінзу, базилік, шпинат та багато інших видів зелені.

На жаль, свіжа зелень в магазинах в холодну пору року цінами не радує, тому і доводиться винаходити різні способи заготівлі.

Вирішила поділитися цікавим рецептом, пов’язаним із заморозкою. Він підходить для будь-якого виду зелені на ваш смак (не лише для кропу).

Інгредієнти:

  • Будь-яка зелень до смаку
  • Вода
  • Сіль
  • Перець до смаку
  • Контейнери для заморожування льоду (будь-якого розміру та форми)

Приготування:

Як ви вже зрозуміли зі списку того, що нам знадобиться, зелень ми заморожуватимемо порційно в ємностях для заморожування льоду.

Добре промийте зелень, розкладіть її на чистому рушнику і дайте повністю просохнути.

Як я вже сказала, зелень може бути різна. Причому не обов’язково робити заготовки з якогось одного виду зелені, можна зробити суміш, наприклад, кропу, петрушки та зеленої цибулі. Все залежить від вашої фантазії.

Дрібно наріжте ретельно промиту та висушену зелень. Якщо у вас кілька видів зелені, то після нарізки їх можна перемішати.

Посоліть і поперчіть нарізану зелень на свій смак.

Розкладіть зелень по формах для заморожування льоду. Якщо таких форм у вас немає, то можна взяти будь-яку пластикову упаковку з-під шоколадних цукерок. З неї теж буде зручно діставати вже заморожені порції зелені.

Зелень можна розкладати по формах рівня трохи вище верхнього краю.

Залийте форми водою і утрамбуйте зелень таким чином, щоб вона повністю була занурена у воду.

Після цього можна забирати форми в холодильник. Як тільки вміст форм застигне, заготовки можна сміливо діставати. Їх можна перекласти в будь-який поліетиленовий пакет чи пластиковий контейнер (я складаю в контейнери і підписую) та прибрати на тривале зберігання у морозилку.

Такі заморожені кубики із зеленню відмінно підійдуть для додавання в гарячі страви, супи та салати. При цьому зелень у них чудово збереже всі свої смакові якості, аромат та зовнішній вигляд. Розморожувати такі кубики не потрібно, вони швидко розтануть навіть у салаті.

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар