Шоколадні Трюфелі з чорносливом і горіхами: рецепт цукерок

Готую настільки смачні шоколадні трюфелі з чорносливом і волоським горіхом, що ці шоколадні цукерки будуть наминати не тільки діти, а й дорослі. Зупинитися перед такою смакотою дуже складно, враховуючи, що всі продукти підібрані в гармонійному поєднанні в потрібних пропорціях. Ви можете не переживати за свій інсулін і радіти яскравого смаку шоколаду в поєднанні з чорносливом, горіхами і шоколадного ганашу на вершках.

Інгредієнти:

  • Шоколад – 500 г.;
  • Вершки – 250 г.;
  • Еритрит – 50 г.; – можна і без нього (це замінник цукру)
  • Чорнослив – 100 г.;
  • Волоські горіхи – 100 г.;
  • Какао порошок для обсипання.

До речі хто не знає що таке еритрит? – Еритрит, на відміну цукру, не живить собою хвороботворні бактерії у роті. Тому він не викликає карієсу. Не впливає на рівень цукру в крові, тобто володіє нульовим глікемічним індексом.

Спосіб приготування:

У сотейник з вершками, встановлений на слабкому вогні, всипаю еритритол. Перемішую, щоб еритритол повністю розчинився в вершках. Як підсолоджувача я використовую еритритол. При бажанні можна підсолоджувач взагалі не додавати, якщо хочете не дуже солодкі трюфелі.

У гарячі вершки додаю відразу весь шоколад.

Перемішую, щоб шоколад повністю розтанув і вийшов однорідний шоколадний ганаш. Всі особливості по шоколадному ганашу я вказав в рекомендаціях.

Шоколадний ганаш готовий, він однорідний і гладкий.

Чорнослив розрізаю на дуже дрібні фрагменти, гострим ножем.

Волоські горіхи необхідно також подрібнити на дрібні фрагменти. Я зазвичай використовую скалку, ви можете подрібнити в блендері і ножем.

У теплий шоколадний ганаш додаю волоські горіхи і чорнослив. Перемішую, щоб всі інгредієнти рівномірно змішалися.

Викладаю весь шоколадний ганаш з начинкою в окрему ємність. Ставлю в холодильник, мінімум на 7 годин.

Після охолодження порційно, столовою ложкою набираю шоколадний ганаш і відразу починаю накручувати шоколадні трюфелі з шоколадної маси.

Рекомендую працювати в темпі, щоб шоколадний ганаш менше нагрівався при зіткненні з руками.

Розмір і вага шоколадних трюфелів робіть на свій розсуд. Я люблю шоколадні цукерки великі, тому набираю велику порцію з хорошою гіркою.

Відправляю шоколадні трюфелі в холодильник ще на 15 хвилин.

Додатково обсипаю шоколадні цукерки какао порошком, щоб надати завершений вигляд.

Шоколадні трюфелі вийшли дуже смачні і ніжні з яскравим і насиченим смаком шоколаду в поєднанні шоколадного ганашу з чорносливом, волоськими горіхами, піднімають настрій і підвищують рівень дофаміну, для всіх ласунів і особливо любителям шоколаду.

Докладніший рецепт дивіться в моєму відео:

 

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал