Салат з шинкою, огірками та чорносливом: спробувала на дні народження подруги і дуже сподобався, ділюсь з Вами – смачно та красиво

Салат з шинкою, огірками та чорносливом

Простий у приготуванні, досить смачний салат із шинкою та сиром. Ситний, але водночас дуже свіжий за рахунок огірків. Готується салат із шинкою дуже швидко, практично з-під ножа.

Страва має гідний зовнішній вигляд і доступні, недорогі інгредієнти. Спробуйте його приготувати, можливо цей рецепт припаде і Вам до смаку.

Інгредієнти:

  • Шинка 350-400 грам
  • Сир твердих сортів 150 грам
  • Середня цибулина 1 штука
  • Свіжі огірки 1-2 шт.
  • Яйця 3-4 штуки.
  • Чорнослив 100 грам
  • Майонез

Приготування:

Шинку ріжемо невеликою соломкою або кубиком.

Цибулю ріжемо довільно. Можна півкільцями, можна дрібним кубиком. Цибулю краще використовувати салатну. У принципі, якщо не любите, можна обійтися взагалі без цибулі.

Свіжі огірки ріжемо невеликою соломкою або кубиком.

Відварені круто яйця тремо на великій тертці або ріжемо ножем довільно.

Чорнослив промиваємо, ріжемо соломкою, можна використовувати в салаті підкопчений чорнослив. Якщо твердий чорнослив, замочіть його в гарячій воді на 10-15 хвилин.

Сир натираємо на великій або середній тертці.

Всі інгредієнти підготовлені, починаємо формувати салат шарами.

Перший шар – це нарізана тонкою соломкою шинка. Шар змащуємо або робимо сітку із майонезу.

Другий шар – це цибуля. Шар змащуємо майонезом.

Третій шар – це нарізані тонкою соломкою огірки. Огірки не солимо, щоб уникнути виділення соку. Шар змащуємо майонезом.

Четвертий шар – це терті на тертці або нарізані ножем відварені круто яйця. Яйця можна посолити, додати чорний, мелений перець за смаком. Зверху шар змащуємо майонезом.

П’ятий шар – це нарізаний соломкою чорнослив. Шар аналогічно змащуємо або робимо сітку із майонезу.

Шостий шар – це тертий на великій тертці сир. Салат з шинкою та сиром сформований, накриваємо його харчовою плівкою і прибираємо в холодильник, хвилин на тридцять, щоб шари добре просочилися.

Готово, лишилося лише спробувати.

Ось у принципі і все. Сподіваюся, що опис процесу приготування досить докладно. Повірте на слово, цей салат із шинкою дійсно виходить смачним. Обов’язково спробуйте приготувати.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал