Показую, як я готую цукерки до чаю, які завжди виходять смачнішими, чим у магазині

Десерт за цим рецептом я готую вже багато років, завжди виходить швидко та смачно. Форму готовим цукеркам звичайно можна надати будь-яку, але для мене сьогоднішній варіант найзручніший.

Нам знадобиться:

  • Кокосова стружка – 200 г
  • Згущене молоко – 150-200 г
  • Шоколад – 100-150 г

Приготування:

  1. Основою рецепту буде кокосова стружка. Я зазвичай для рецепту використовую 200 г, готових цукерок виходить приблизно 40 шт., вагою від 16 до 20 г.

2. У кокосову стружку додаю згущене молоко, в три заходи, нам треба отримати масу, яка добре тримає форму і не розсипається.

3. Згущонку знадобиться орієнтовно від 150 до 200 г завжди по-різному, це залежить від кокосової стружки, якщо вона свіжа, масляниста то її знадобиться менше.

Якщо стружка дуже суха, згущеного молока знадобиться трохи більше.

4. Заготівлі можна сформувати по-різному: скачати кульки, сформувати батончики, мені подобається використовувати формочки для льоду, їх можна змастити злегка соняшниковою олією.

5. Щільно розкладаємо кокосову масу по формам.

6. Мені для цієї кількості інгредієнтів потрібні 3 форми.

7. Готові заготівлі забираємо в морозильну камеру на 15 хвилин.

8. Далі треба розтопити шоколад молочний або гіркий, вирішуйте самі, так як кокосова маса солодка, гіркий шоколад теж добре підходить.

9. Мені зручніше шоколад розтопити короткими імпульсами (по 10 секунд) у мікрохвильовій печі, можна розтопити шоколад на водяній бані.

10. Якщо заготовки не великі, то шоколад краще топити у вузькому посуді. Зручно занурювати майбутню цукерку в шоколад за допомогою шпажки, так витрата шоколаду менша.

11. Готові цукерки забираємо в холодильник до застигання шоколаду.

12. Краще спочатку їх викласти на тарілку, застелену папером для випічки, а коли шоколад застигне перекласти на тарілку.

13. Якщо відразу (занурювати в шоколад) і викладати на тарілку (без паперу для випічки) є ймовірність того, що дно цукерки залишиться на тарілці.

Тож папір краще використовувати. Виходить дуже смачно та ситно.

Друзі, я маю до Вас прохання🙌, хто бачить мій допис залиште хоч смайлик у коментарі, щиро дякую😘❤️❤️❤️

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал