Мама навчила маринувати помідори: 5 років так роблю, до весни з’їдаються скільки б не зробила

Вітання! Сьогодні хочу поділитися рецептом найсмачнішої заготовки з помідорів. Рецепт простий, простіше не придумаєш, а результат просто вражає своїм смаком, помідори розлітаються в одну мить. Дуже смачний розсіл, п’ють усі. Зізнаюся чесно, ця заготівля у нашій родині на першому місці, щороку роблю у великій кількості.

Нам знадобиться:

 • Помідори – 1,5 кг
 • Часник – 3-4 зубчики (на одну банку 1 л)
 • Оцет 9% – 1/2 ч. л. (на одну банку 1 л.)

Розсіл на 3 банки по 1 л.

 • Вода – 1,5л.
 • Сіль – 1,5 ст.л.
 • Цукор – 100 гр.

Приготування:

 1. Помідори миємо, сушимо, беремо стерилізовані банки, дерев’яною шпажкою проколюємо у кожного плоду плодоніжку, це робиться для того, щоб помідори не лопнули в банці, а залишилися цілими і вкладаємо помідори в банки.
 2. Заповнені банки заливаємо кип’ятком, закриваємо кришками та залишаємо на 15-20 хвилин.
 3. Цим часом приготуємо розсіл, у каструлю наливаємо воду, додаємо сіль, цукор, ставимо на вогонь і доводимо до кипіння.
 4. Часник очистимо і пропустимо через прес для часнику.
 5. Воду з банок зливаємо та додаємо підготовлений часник.
 6. Заливаємо киплячим розсолом, додаємо оцтову кислоту (за бажанням можна не додавати, вони і так добре стоять) і закриваємо кришками, перевертаємо і укутаємо, залишаємо до охолодження.
 7. Часник у банках створює ефект снігу, смачно все, і помідори і весь розсіл випивається до кінця. Рекомендую зробити таку заготівлю, ви залишитеся задоволені.
Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал