Продовжуємо серію корисних, потрібних і необхідних весняних підживлень для полуниці, щоб отримати рекордний урожай. Потрібно зараз добре попрацювати, щоб потім насолоджуватися смачною ягідкою.
Дуже часто з року в рік може не виходити виростити гідну полуничку. Особливо у новачків. Може погода зіграти злий жарт і дуже сильно підвести. А якщо з погодою все в порядку, то самі дачники можуть самі собі, так би мовити, викопати яму, не забезпечивши полуницю належним харчуванням. Навіть якщо вся грядка буде в кольорі, то все одно не потрібно рано радіти. Відсоток зав’язі може бути мізерно маленьким.
Щоб цього не було, потрібно використовувати різноманітні підживлення полуниці з року в рік. Обов’язково їх запам’ятовуйте і чергуйте. І навіть можна експериментувати. З цієї статті Ви дізнаєтеся про коктейль для полунички, який точно підвищить врожайність.
Коктейль для полуниці
Напевно, багато хто чув про нього. Готується він всього з 3-х інгредієнтів: бору, йоду і марганцівки. Деякі не вірять, що така суміш прямо впливає на врожайність. Але повірити в це доведеться. Спробувавши раз таке підживлення, відмовитися в майбутньому від нього буде складно. Кількість зав’язів сильно підвищується, смак стає краще, а самі рослини мають чудові пишні листочки, що говорить про їх хороший стан і здоров’я.
Приготування коктейлю
- Отже, на 10 л. води знадобиться 2 гр. борки у вигляді порошку. Щоб не гадати, це приблизно 1 ч. л. без гірки. Туди ж відправляються 10 крапельок йоду і зовсім небагато трохи марганцівки, щоб вода лише злегка стала рожевою. Небагато кристаликів на кінчику ножа буде більш, ніж достатньо. І цим розчином найкраще пролити всі кущики з лійки, щоб на листочки теж потрапило.
Дати такий коктейль полуниці потрібно 2 рази. У перший раз це потрібно зробити в кінці квітня. Десь навіть на початку травня. А вдруге, коли на кущиках вже добре видно бутончики. А деякі і зовсім почали розквітати. Другий етап можна злегка пропустити. При повному цвітінні теж можна його виконати. А ось чим далі, тим менше ефекту від нього буде.
Не бійтеся обприскувати квіточки, вони не відпадуть, нічого з ними не буде.
Загалом, робіть так і не пошкодуєте. Якщо розчин залишиться, то не потрібно його куди-небудь зливати. Обприскайте ним всі інші чагарники. Смородина, жимолость, та навіть сливи, теж будуть раді такому коктейлю. Він ніякій рослині не завадить. Я люблю таку обробку. З нею я помітив більш гарне плодоношення.
Дякую за увагу!
Чи була Вам корисна дана інформація? Поділіться своєю думкою в коментарях. Пишіть, чи робите Ви таке підживлення?
Також не забудьте поставити лайк і поділитись з друзями, якщо до цих пір Ви цього не зробили.