Домашня настойка з червоної сливи: неймовірно смачний і ароматний напій, ділюсь шикарним рецептом

Домашня настойка з червоної сливи

Перша партія настоянки з червоної сливи, і сьогодні я хочу  поділитися з Вами нашим рецептом приготування цього смачного напою.

Приготування:

Беремо 3 літрову банку, засипаємо в неї сливу червону без кісточок (більше половини банки) і заливаємо 1400 мл 96% спирту з нього роблять горілку.

Заливаємо так, щоб всі плоди були закриті, банку закриваємо вакуумною кришкою, прибираємо в темне місце на 1 місяць.

Далі дістаємо банку, зливаємо спирт, сливи викладаємо в каструлю, заливаємо до них 1600 мл води та 250 грам цукру, все акуратно перемішуємо.

Далі змішуємо сік, що вийшов, і спирт назад в 3 літрову банку, дуже важливо, що спирт потрібно вливати в сік дуже тонким струмком.

Закриваємо банку вакуумною кришкою і знову прибираємо ще на 1 місяць.

Через місяць можна переливати по пляшках, проціджуючи через товстий шар марлі або ватні спонжі.

Наша ароматна і дуже смачна 40 градусна настойка готова до вживання , аромат і смак не передати словами. Зберігати сливову настоянку можна як у прохолодному місці , так і при кімнатній температурі.

Скоро будемо переливати іншу партію; чорну смородину, малину та червону смородину і обов’язково знову напишу вам рецепт.

Також багатьох цікавить, чи можна настоювати на замороженій ягоді та горілці – ТАК МОЖНА, виходить у принципі те саме, єдине буде менше градус (це стосується горілки)
А свіжа ягода чи заморожена різниці немає!

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал