Даю помідорам соду і збираю урожай відрами до осені. Ділюся рецептом живильного підживлення

Харчова сода є на будь-якій кухні, але крім кулінарії, її можна використовувати на дачній ділянці для підживлення помідорів. Рослини відмінно сприймають соду в правильних пропорціях. Це добриво стимулює розвиток томатів, покращує смак плодів і запобігає хворобі куща і атаки шкідників.

Содовий розчин можна використовувати і для поливу томатів і для обприскування куща, але в будь-якому випадку його необхідно розводити з водою.

Які переваги підживлення помідорів содою?

  1. Обприскування робляться слабо-щелочними розчинами на дрібному розпилювачі. Це дозволяє створити легку лужну плівку на рослинах, яка захистить від шкідників і інфекцій.
  2. Чергувати обприскування необхідно поливом содовим розчином під корінь, завдяки чому розкислиться грунт і томати зможуть краще засвоювати корисні мікроелементи зі складу грунту.

Дотримуйтесь правильні пропорції і урожай буде просто фантастичним, але при підвищенні дозування соди, можна погубити рослину.

Як зробити розчин з соди?

Для прискорення дозрівання плодів, поліпшення смаку томатів і озеленення бадилля я використовую наступне підживлення:

  • Беру 10 літрів води, розводжу в них 400 г соди і обприскую кущі раз в 2 тижні в стадії плодоношення.
  • У перервах між цими підживленнями також раз в 2 тижні підживлюю огірки під корінь таким же складом.

Щоб розчин був максимально безпечним для рослини, готувати його потрібно в пластиковій або скляній тарі і в теплій воді до 50-60 градусів. Якщо вода буде занадто гарячою, є ризик втрати поживних властивостей.

Користуйтеся на здоров’я!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар