Чому досвідчені городники використовують перекис водню і отримують відмінний урожай

Дачники діляться між собою різними способами і хитрощами в області садівництва. Для вирощування розсади і догляду за нею використовуються перевірені роками методи і нові прийоми.

Додавши перекис водню в воду, отримують цілющий розчин. Його структура схожа на талу воду, яка характеризується позитивним впливом на розвиток рослин. У складі перекису водню міститься кисень. Він насичує грунт і клітини розсади, знищує патогенні мікроорганізми.

Спосіб застосування:

  1. Розчин готується так: в дволітрову банку наливають чисту воду і додають 4 столові ложки 3 %-й перекису;
  2. Отриманий розчин використовують для поливу розсади будь-яких овочевих і квіткових культур;
  3. Можна розчин залити в пульверизатор і обприскувати кімнатні квіти і вирощувану розсаду.

Якщо регулярно поливати таким розчином рослини, вони добре ростуть, активно розвиваються. Розсада виходить кремезна і міцна, Менше витягується. У майбутньому ця розсада починає раніше плодоносити і дає великий урожай здорових плодів.

Перекис водню для дезінфекції грунту

Якщо для розсади беруть землю зі свого городу, її рекомендується прокалити в духовці або пролити окропом, щоб знезаразити. Але в цьому випадку гине і корисна мікрофлора. Доводиться використовувати для її відновлення біопрепарати. Але є й інший спосіб дезінфекції.

Використовують концентровану суміш: на 1 літр води беруть від 3 до 5 ложок перекису водню і перемішують. Цією рідиною добре просочують грунт. Для покупної землі процедура так само буде корисною. Вона довго перебуває в упаковці, що не дуже добре для мікрофлори.

Розчином перекису водню обробляють і контейнери, в яких планується вирощувати розсаду.

Способи підготовки насіння до посіву

За допомогою 3 %-ї цілющої суміші готують до посадки насіння. Їх замочують в розчині. Він пом’якшує оболонку, і сходи проростають швидше.

Діють двома методами:

  1. Насіння заливають нерозбавленим перекисом водню. Через 10 хвилин зливають і промивають в проточній воді;
  2. Перекис водню змішують з водою в пропорції 1 до 9. Замочують в розчині насіння. Через 12 годин рідину зливають. Промивати насіння не обов’язково.

При роботі з перекисом водню не можна використовувати металевий посуд, щоб не виникло хімічної реакції.

Друзі, як вам такий рецепт підживлення? Сподобався? Пишіть коментарі!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал