20 простих рецептів вишні у власному соку на зиму – зберігайте добірку

Хочеш зробити на зиму смачні заготовки? Не забудь про вишню у власному соку! Ароматну ягоду можна використовувати для приготування компотів, випічки, вареників або млинців. Розповідаємо 20 кращих рецептів!

Щоб видалити черв’ячків, перед приготуванням замочи вишню на півгодини в солоній воді.

1. Вишня без кісточок у власному соку

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 1 склянка цукру.

Приготування: вишню промий, обсуши і видали кісточки. Змішай ягоди з цукром, склади в чисті банки і залиш в теплі на годину. Простерилізуйте 15 хвилин і закатай.

2. Вишня з кісточками у власному соку

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 250 г цукру.

Приготування: вишню перебери, промий і обсуши. Ягоди склади в банки разом з цукром і прибери в сторону на годину. Простерилізуй вишню 20 хвилин, закатай і переверни догори дном.

3. Вишня з лимонною кислотою

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 250 г цукрового піску, 0,5 ч.л. лимонної кислоти.

Приготування: підготовлену вишню засип цукром і залиш на годину в теплі. На повільному вогні доведи до кипіння, провари 15 хвилин, поклади лимонну кислоту і вари ще 5 хвилин. Розклади по чистим банкам, закатай, загорни і вкутай теплим рушником.

4. Вишня у власному соку без цукру

Тобі знадобиться: 1 кг вишні.

Приготування: Вишню промий, обсуши, склади в чисті банки і залиш на 1,5-2 години, щоб з’явився сік. Простерилізуй банки з ягодами 15 хвилин і закатай.

5. Вишня з лимонним соком на зиму

Тобі знадобиться: 2 кг вишні, 500 г цукру, 50 мл лимонного соку.

Приготування: вишню перебери, промий і обсуши. Склади ягоди в глибокий тазик, засип цукром, накрий кришкою і прибери в сторону на годину. На повільному вогні провари 15 хвилин, додай лимонний сік і через 10 хвилин розклади по банкам. Закатай, переверни догори дном і вкутай теплою ковдрою.

6. Вишня у власному соку в духовці

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 300 г цукру.

Приготування: підготовлену вишню змішай з цукром, розклади по банкам і прибери в сторону на півгодини. Постав банки з ягодами в духовку і прогрівай при температурі 120 градусів поки сік не заповнить їх до верху. Закатай і вкутай теплим рушником на добу.

7. Вишня з корицею у власному соку

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 1 ч.л. меленої кориці, 1 склянка цукру.

Приготування: вишню промий, обсуши, змішай з цукром, корицею і розклади по банкам. Накрий кришками і залиш на годину в теплі, щоб з’явився сік. Простерилізуй 20 хвилин і закатай.

8. Вишня, консервована з к0ньяком

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 200 мл коньяку, 300 мл води, 4 склянки цукру.

Приготування: скип’яти воду з цукром, поклади підготовлену вишню і провари 10 хвилин. Виклади вишню в стерилізовані банки, а сироп змішай з к0ньяком і додай у ягоди. Закатай, переверни догори дном і залиш в теплі на добу.

9. Варення з вишні з желатином

Тобі знадобиться: 1 кг вишні без кісточки, 400 г цукру, 2 ст.л. желатину.

Приготування: змішай желатин з цукром. Отриманою сумішшю засип вишню, накрий кришкою і залиш на 2 години. На повільному вогні провари масу 3 хвилини після закипання, розклади по банкам і закатай.

10. Перетерта вишня з цукром

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 1 кг цукру, 0,5 ч.л. лимонної кислоти.

Приготування: ягоди промий і обсуши. Видали кісточки і подрібни вишню в блендері. Змішай масу з цукром, лимонною кислотою і на повільному вогні провари 10 хвилин. Розклади в стерилізовані банки і закатай.

11. Перетерта вишня з желатином

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 1 кг цукру, 50 г желатину.

Приготування: Вишню промий, видали кісточки і подрібни занурювальним блендером. Отриману масу провари 10 хвилин на повільному вогні. Змішай желатин з цукром і поклади в каструлю. Прогрій все разом 5 хвилин, розклади по банкам і закатай.

12. Вишня з агар-агаром

Тобі знадобиться: 2 кг вишні, 1,5 кг цукру, 15 г агар-агар, 100 мл води.

Приготування: вишню промий, засип цукром в глибокому тазику і прибери на 2 години. Агар-агар змішай з водою і залиш на 10 хвилин набухати. На повільному вогні доведи вишню до кипіння і провари 8 хвилин. Тонкою цівкою влий воду з агар-агаром і вари ще 5 хвилин. Розлий по банках, закатай і переверни догори дном.

13. Ароматна вишня у власному соку

Тобі знадобиться: 2 кг вишні, 1800 г цукру, 3 горошини запашного перцю, 3 бутони гвоздики, 2 зірочки бадьяна, пів палочки кориці, ванілін на кінчику ножа, 5 г лимонної кислоти.

Приготування: підготовлену вишню змішай з цукром і залиш на годину, щоб з’явився сік. На повільному вогні доведи масу до кипіння і вари 5 хвилин. Всип перець, гвоздику, бадьян, корицю, ванілін і готуй 7 хвилин під кришкою. Розклади в підготовлену тару і закатай.

14. Вишня з апельсиновою цедрою у власному соку

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 1 ст.л. апельсинової цедри, 400 г цукру.

Приготування: ягоди промий, обсуши, змішай з цедрою і цукром. Розклади масу по банках, простерилізуй 15 хвилин і закатай.

15. Варення з вишні з пектином

Тобі знадобиться: 2 кг вишні, 12 г пектину, 1 кг цукру.

Приготування: ягоди підготуй і пересип цукром, змішаним з пектином. Накрий кришкою і прибери в сторону на 3 години. На повільному вогні провари масу 10 хвилин, розклади по банкам і закатай.

16. Вишневе варення з шоколадом

Тобі знадобиться: 1 кг вишні без кісточок, 100 г гіркого шоколаду, 4 склянки цукру.

Приготування: вишню промий, засип цукром і прибери на ніч в холодильник. Вранці провари на повільному вогні 10 хвилин і остуди. Повтори процедуру двічі. Втретє додай розламаний на дрібні шматочки шоколад, провари 5 хвилин і розклади по банкам.

17. Вишневе варення з содою

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 2 г соди, 1 склянка цукру.

Приготування: вишню промий, видали кісточки і пропусти через м’ясорубку. Провари масу на повільному вогні 40 хвилин. Всип соду, цукор і продовжуй уварювати варення ще 40 хвилин. Розлий по чистим банкам і закатай.

18. Вишня з м’ятою у власному соку

Тобі знадобиться: 2 кг вишні, 3 гілочки м’яти, 800 г цукру, 5 г лимонної кислоти.

Приготування: підготовлену вишню засип цукром і залиш на ніч, щоб з’явився сік, після прокип’ятити 10 хвилин. Додай дрібно нарізану м’яту, лимонну кислоту і продовжуй готувати ще 5 хвилин. Гаряче варення розлий по банках і закатай.

19. Вишня, консервована у власному соку

Тобі знадобиться: 2 кг вишні, 1200 г цукру, 3 ст.л. лимонного соку.

Приготування: у глибокій каструлі засип вишню цукром і залиш на 2-3 години. На повільному вогні провари ягоди 5 хвилин, вимкни і остуди. Через годину повтори дії, тільки вари вже 7 хвилин. Втретє додай лимонний сік, провари 10 хвилин, розклади по банкам і закатай.

20. Вишня у власному соку в мультиварці

Тобі знадобиться: 1 кг вишні, 1200 г цукрового піску.

Приготування: вишню підготуй і склади в чашу мультиварки разом з цукром. Закрий кришку і готуй на програмі «Тушкування» 2 години. Після звукового сигналу розклади варення по стерилізованим банкам і закатай.

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар