“Вишнева наливка”: найпростіший рецепт домашньої настойки з вишні на горілці

“Вишнева наливка”: найпростіший рецепт домашньої настойки з вишні на горілці“Вишнева наливка”: найпростіший рецепт домашньої настойки з вишні на горілціВишнева наливка на горілці

Щороку, зібравши врожай вишні, я обов’язково готую домашню наливку, і сьогодні хочу поділитися з вами цим чудовим рецептом.

Звичайно, способів заготівлі фруктів та ягід, у тому числі й вишні дуже багато – їх сушать, в’ялять, заморожують, готують компоти, варення, джеми, пастилу, роблять цукати тощо. А ще, літо – найблагодатніший час, щоб приготувати улюблені фруктові та ягідні вина, настоянки, лікери та наливки.

Інгредієнти:

На 3-літрову банку

  • 2 – 2,2 кг вишні
  • 250 – 300 г цукру
  • 800 мл – 1 л горілки (за бажанням можна самогон)

Приготування:

Ягоди необхідно перебрати, обов’язково помити та дати добре стекти воді.

Перекладаємо вишню в чисту трилітрову банку, заповнюючи її доверху, як правило, на одну банку іде 2 кг вишні.

Щороку я роблю багато такої наливки, тому кісточки не видаляю, хоча за бажанням ви можете це зробити, і після витримки наливки використовувати таку “проспиртовану” вишню для приготування тортів, десертів або домашніх шоколадних цукерок.

Злегка струшуємо баночку, щоб було куди всипати цукор, і засипаємо на кожну трилітрову банку по повній склянці цукру. Далі заливаємо банку під шийку горілкою або, за бажанням, самогонкою.

 

Як правило, в середньому на одну банку йде від 800 мл до літра горілки.

Закриваємо щільною капроновою кришкою, і кілька разів перевертаємо банку вгору дном, щоб цукор максимально розійшовся, але відразу цього не відбудеться, таку процедуру необхідно повторити перші 2-3 дні, за цей час ягода пустить сік і цукор повністю розчиниться.

Підготовлені таким чином банки прибираємо у темне місце за кімнатної температури на 2 місяці.

За цей час ягода повністю віддасть весь свій сік і в результаті вийде надзвичайно ароматна, смачна, кисло-солодка і в міру міцна наливка. Така рубінова наливочка дуже м’яка, п’ється легко та із задоволенням, головне для її виготовлення – використовувати якісне спиртне.

Готувати таку наливку можна не тільки з вишні, а з будь-якої ягоди, наприклад, із полуниці, малини, чорної або червоної смородини, ожини, кизилу, горобини та калини.
Крім свіжих фруктів та ягід для приготування такої наливки можна використовувати і заморожені.

У результаті наливка виходить красивого насиченого кольору, з незвичайним смаком та ароматом.

Через 2 місяці наливку проціджуємо, розливаємо в бутлі, банки або графінчики і зберігаємо також у темному місці.

Дорогі мої, я дуже сподіваюся, що приготувавши наливку за моїм рецептом, ви гідно оціните її, в мене також є рецепт наливки швидкого приготування, хто бажає рецептик пишіть у коментарях, я підготую для Вас ще такий класний і швидкий рецепт! Дякую, що Ви зі мною, готуйте із задоволенням!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар