Показую, як я готую смачний, густий домашній майонез: найпростіший перевірений рецепт, який завжди вдається на 100%

Цей, простий в приготуванні майонез, завжди смачніше магазинного. У наш час, рецептів його приготування безліч, і я, свого часу, перепробувала багато рецептів: з оливковою олією, на молоці, і вінчиком і вливанням олії тонкою цівкою, але зупинилася на одному, дуже простому рецепті, про який сьогодні і розповім.

Інгредієнти:

  • Рафінована соняшникова олія – 150 мл.
  • Яйце – 1 шт. ( кімната температури )
  • Гірчиця – 1 ч. ложка
  • Лимонний сік – 1 ст. ложка
  • Цукор – 0,5 ч. ложки
  • Сіль – 0,5 – 1 ч. ложка

Приготування:

Завчасно перед тим, як приступити до приготування майонезу, викладаємо яйце і лимон з холодильника, так як всі інгредієнти, які входять до складу майонезу повинні бути однієї кімнатної температури, це обов’язково. До речі, з лимона, який полежав якийсь час при кімнатній температурі, набагато легше вичавити сік.

Насамперед вичавлюємо сік з лимона.

Сіль і цукор добре перемішуємо в лимонному соку і відправляємо в чашу блендера. Коли немає часу чекати, яйце можна зігріти в руках, це важливий момент, воно не повинно бути холодним. Далі додаємо гірчицю, вливаємо в чашу рафіновану соняшникову олію ( саме рафіновану ) і обережно вбиваємо яйце, намагаємося ні в якому разі не пошкодити жовток.

Опускаємо блендер в чашу таким чином, щоб насадка накрила саме яєчний жовток, саму насадку притискаємо на дно чаші і включаємо блендер на середню швидкість.

Але не піднімаємо насадку до тих пір, поки біля основи насадки блендера не з’явиться світла щільна маса.

Потім збиваємо, як зазвичай, плавними рухами, до тих пір, поки не доб’ємося однорідної густої маси. Зазвичай, на приготування цього майонезу у мене йде не більше 5 хвилин. У нього за бажанням можна додати будь-які улюблені спеції.

Ось так, дуже просто можна приготувати густий, смачний майонез з простих, доступних і натуральних продуктів. Цей майонез не містить шкідливих консервантів і підсилювачів смаку. Ми вже давно не використовуємо магазинний майонез і вам рекомендуємо готувати домашній.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал