до маргарину додати цукор, сметану, какао та борошно. Замісити туге тісто. Розділити на 6 рівних частин: 3 частини поставити в холодильник а ще 3 в морозильну камеру. Після охолодження десь приблизно 45хв. витягуємо 1 частину тіста з холодильника та 1 з морозильної камери. Ту, що з холодильника розкачуємо на форму зверху мастимо маковою масу потім кокосову масу, а зверху тремо на терці частину тіста з морозильної камери. Випікаємо і 15-20хв при температурі 175- 180градусів. Так робимо з всіма коржами. Даємо остигнути та перемащуємо кремом. Макову масу змішати всі інгредієнти. Кокосова маса: ретельно збиваємо білки з цукром до загусання додаємо коксову стружку, крохмаль та змішати. Крем: Жовтки збити з цукром, борошном та молоком. Варити на малому вогні до загусання, коли остигне до повного охолодження додати 400г. масла. Так як я люблю високі то я помножила пропорції на 2)) і матимемо 4 коржі (по рецепту там на три розраховано бо в мами була форма десь 20/30 приблизно)) Для любителів маку чи кокосу пропорції можна збільшити і навпаки Дати настоятися 6 год Смачного! Рецепт і фото: Юлія Вафелька
Оцініть статтю
Поділитися у Facebook
Схожі рецепти
Обери щось смачненьке — ці рецепти зараз найчастіше зберігають ❤️