Домашній торт Снікерс без випічки: просте приготування нереально смачного десерту

Домашній торт Снікерс без випічки: просте приготування нереально смачного десерту

Цей рецепт торта “Снікерс” багатьом сподобається. Він не складний з простих продуктів, а найголовніше, його легко приготувати з першого разу. Тому зберігайте рецепт і обов’язково приготуйте для своїх рідних!

Інгредієнти:

На форма d-18 см

Крихта:

  • 270 г цукрового печива
  • 50 г вершкового масла
  • 50 мл молока
  • 100 г чорного шоколаду з вміст. какао від 50 %

Крем:

  • 100 г верш. масла
  • 380 г вареного згущеного молока
  • 250 г арахісу

Помадка:

  • 50 г верш. масла
  • 50 мл молока
  • 100 г чорного шоколаду з вміст. какао від 50 %

Приготування:

270 г цукрового печива подрібнюємо в крихту.

Далі приготуємо шоколадний ганаш.

До 50 г вершкового масла додаємо 50 мл молока і 100 г чорного шоколаду. Продукти розтоплюємо в мікрохвильовці або на паровій бані. Вимішуємо до отримання гладкої однорідної консистенції без грудочок.

Ганаш виливаємо в крихту з печива. Перемішуємо. У підсумку виходить волога крихта, яка при стисненні збирається в грудку, а якщо на неї натиснути легко розсипається. Це і є наші коржі для торта.

Для крему 100 г м’якого вершкового масла збиваємо ~ 5 хв., поки воно не побіліє і стане повітряним. У кілька етапів додаємо 380 г вареного згущеного молока, кожен раз добре збиваємо.

У крем додаємо 250 г очищеного смаженого арахісу. Перемішуємо.

Торт збираємо в роз’ємній формі d-18 см. Бока форми змащуємо олією. На неї приклеюємо смужку, вирізану з рукава для запікання. Так торт буде акуратним.

Форму встановлюємо на тарілку в якій будемо подавати. Висипаємо 2/3 крихти, розрівнюємо і ущільнюємо стаканчиком.

Зверху викладаємо половину крему. Розрівнюємо.

Потім висипаємо крихту, що залишилася, це 1/3 частина з загальної кількості. Розрівнюємо і акуратно ущільнюємо стаканчиком.

Викладаємо половину крему. Розрівнюємо. Форму накриваємо харчовою плівкою. Кладемо торт на 1 год. в холодильник для стабілізації.

Для помадки до 50 вершкового масла додаємо 50 мл молока і 100 г чорного шоколаду. Розтоплюємо в мікрохвильовці 30-40 з при 900 Вт або на паровій бані. Вимішуємо помадку до однорідної консистенції.

Виливаємо її на торт. Розрівнюємо. Накриваємо форму харчовою плівкою і ставимо торт в холодильник на 5-6 год.

Готовий торт прикрашаємо шматочками батончика. За рахунок арахісу цей торт схожий на батончик снікерс.

Ось як виглядає торт в розрізі. Він насичено солодкий і ситний. Цей торт сподобається ласунцям і дітям. Рецепт робочий, а тортик неймовірно смачний!

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал