Завжди на Великдень готую не тільки класичні пасочки, але й найсмачніший рецепт білкової для своїх діток (без сиру і без випічки)

У нашій родині всі діти люблять білкові торти, саме тому я завжди готую таку десертну пасочку.

Продукти:

На 2 штуки

  • Білок – від 6 яєць
  • Желатин – 30 грам
  • Вода – 80 мілілітрів
  • Цукор – 170 грам
  • Ванільний цукор – 1 чайна ложка
  • Шоколад ( плитка ) – 3 штуки різного смаку
  • Масло вершкове – 120 грам
  • Згущене молоко – 120 грам

Приготування:

Отже, в першу чергу збиваємо блендером кімнатної температури згущене молоко і такої ж температури вершкове масло, а потім отриману масу прибираємо в холодильник.

Желатин розводимо у воді теж кімнатної температури буквально на 5 хвилин.

Так само кімнатної температури беремо білки від яєць і збиваємо з цукром ( 100 грам ).

Поки збиваються білки желатин ставимо на вогонь, додаємо цукор ( 70 грам ). Варимо до моменту закипання, але не кип’ятити!

У приготуванні використовую три смаки шоколаду.

В першу чергу розтоплюю на водяній бані білий шоколад.

Отже, повернемося до білків, детально покажу як їх приготувати. Спочатку збиваємо білки до білих пишних піків, а потім в три прийоми додаємо цукор. Коли цукор з желатином розчиняться, тонкою цівкою додаємо їх у збиті білки, після додаємо масляно – згущену масу, в завершенні ванільний цукор ( можна обійтися без нього ). Потім вийшлу масу потрібно на око розділити на три частини.

Шоколад розтанув, додаємо в нього 1/3 вийшлої маси, добре перемішуємо. Так потрібно зробити з усіма трьома плитками шоколаду.

Ось так в результаті має вийти.

Розливаємо готову суміш в формочки. Першим шаром білий, прибираємо на 10 хвилин в холодильник, потім другий кавовий шар і знову на 10 хвилин в холодильник, після третій. Можете не переживати, за цей час маса, так яка чекає своєї черги не встигне застигти в чашках- перевірено.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал