Це просто бомба! Домашня малосольна скумбрія – цей рецепт рекомендую всім

Коли побачила рецепт СОЛЕНОЇ СКУМБРІЇ, я не сумнівалася, що це смачно, але щоб так?!
Завтра біжу купувати скумбрію на наступний засол, однозначно! Рибка вийшла ніжна, соковита, ароматна, малосольна, красива, корисна.

А, головне, як завжди – я точно знаю, що вона добре помита і ніякою хімією не напхана! Ну, і вартість її менша магазинної, що теж дуже приємно!

Рецепт приготування малосольної скумбрії

Домашня малосольна скумбрія

  1. Закип’ятити розсол – на 1,5 літра води 3 столові ложки солі, 2 столові ложки цукру, 3 столові ложки чорного чаю, жменю цибулиння, по кілька (5-10) горошин запашного перцю і коріандру, пару лаврових листів. Остудити. Процідити.
  2. Рибу помити і почистити – випатрати і прибрати голову з хвостом, щоб зайве місце не займали. Скласти в ємність з кришкою, у мене скляна форма (гусятниця), якраз три товсті скумбрії вмістилися.
  3. Залити остиглим розсолом і прибрати в холодильник на три доби.Домашня малосольна скумбрія
  4. Перевертати рибу щодня, щоб поступово фарбувалася і просолювалась. Розсіл не відпивати, хліб туди не макати, чекати три дні! 😂Малосольна скумбрія
  5. Витягуємо рибку з розсолу, протираємо серветками і прибираємо в морозильник на годинку, щоб забрати зайву вологу.Малосольна скумбрія
  6. Можна змастити шкірку олією, щоб красиво блищала. Але я не стала, навряд чи мої шкурку розглядатимуть, доїдаючи цю смакоту.Малосольна скумбрія
  7. До речі, скумбрії у мене по півкіло кожна, тому половину я залишила в розсолі до завтра, думаю, за потреби можна їх там поховати кілька днів.
Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар