Плавлений сир у домашніх умовах – готувати просто: смак краще за будь-який магазинний

Плавлений сир став одним із важливих інгредієнтів для повноцінного сніданку. Ми намазуємо його на бутерброди, додаємо в млинці і навіть у сирники, грінки, оладки.

Багато хто не може уявити іншої заправки для салатів або закусок, крім як плавлений сир. Однак ми постійно купуємо цей продукт у магазині. Ви дивилисяна хімічний склад таких сирків? Якщо почати читати те, з чого складаються покупні сирки, можна вивчити таблицю Менделєєва.

Спробуйте зробити сир плавлений самостійно. Комусь може здатися, що без особливих технологій сир не вийде. Але це лише вигадки, при бажанні вийде приготувати будь-що!

Інгредієнти для плавленого сиру:

  • сир 9% – 1,2 кг;
  • сіль – 2 ч. л.;
  • вершкове масло – 160 г;
  • сода – 1,5 ч. л.;
  • яйця курячі – 2 шт.;
  • лимонна кислота – 0,5 ч. л.

Приготування плавленого сиру:

З’єднуємо в тарі сир, вершкове масло, соду, яйця та лимонну кислоту. Перемелюємо продукти за допомогою блендера до однорідності.

Отриману масу переміщаємо з тари у каструлю, варимо на середньому вогні протягом 12 хвилин. Як тільки сир розтопиться, необхідно посолити його і перемішати.

Після того, як час варіння минув, потрібно знову перекласти заготовку сиру в блендер. Збиваємо масу до однорідної консистенції заново, намагаємося розбити всі грудочки.

Додатково варимо суміш у каструлі, поки не утворюються на поверхні бульбашки. Перед подальшою дією з сиром, очікуємо охолодження маси – 10 хвилин.

Переливаємо у ємності для застигання приготований сир. Плівкою застилаємо поверхню маси та очікуємо повного застигання. На процес йде 2 години.

Перед тим, як залити форми, додайте до них улюблену начинку.

Так у вас вийде сир із печерицями, шинкою, зеленню та іншими цікавими продуктами.

Друзі, я маю до Вас прохання🙌, хто бачить мій допис залиште хоч смайлик у коментарі, щиро дякую😘❤️❤️❤️

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал