Печиво “Макаронс” – сьогодні готувала перший раз французьке печиво. Результатом задоволена і хочу поділитись з Вами

Печиво “Макаронс” – сьогодні готувала перший раз французьке печиво. Результатом задоволена і хочу поділитись з Вами.

Головне визначити температуру вашої духовки. Тому я готувала по два печива і випікала при різних температурах: 160, 150 і 145 градусах. Випікала 16 хвилин. Так і визначила, що в моїй духовці потрібно випікати при температурі 145 градусів 16хвилин.

Отже рецепт:

Для макарон (макарун) нам потрібно:

  • 150г мигдальне борошно,
  • 150г цукрової пудри,
  • 55г яєчний білок.

Для сиропу:

  • 150г цукор,
  • 40г вода,
  • 55г білок,
  • барвник (гелевий або сухий).

Приготування:

Дуже важливо, щоб всі інгредієнти були зважені. Борошно і цукрову пудру просіяти та перемішати вінчиком.

До просіяної суміші додаємо білок 55г кімнатної температури і лопаткою замішуємо тісто. Воно має бути, як густий крем. Ця густа однорідна маса називається марципан.

Готуємо італійську меренгу:

Білки 55г збиваємо міксером на високій швидкості до м’яких піків. В каструлю з товстим дном висипаємо цукор і додаємо воду.

Ставимо на мінімальний вогонь постійно помішуючи до розчинення цукру, додаємо барвник і варимо до 118 градусів. Знімаємо з вогню і тоненькою цівкою додаємо до збитих білків збиваючи міксером на високій швидкості. Коли весь сироп вилили, то ще збиваємо 7-10 хвилин.

Збиту білкову масу в три етапи додаємо до нашого тіста (марципан). Легко лопаткою вимішуємо до однорідної маси, яка називається макаронаж. Консистенція тіста має стікати з лопатки (в’язка).

Перекладаємо тісто в кондитерський мішок з насадкою, якщо є, або просто відрізати кінчик мішечка, щоб отвір був 8мм.

Під кутом 90 градусів висаджуємо кружечки на тифлонову бумагу (3,5см – 4см) на відстані 2,5см. Обов’язково вдарити деко об стіл, щоб вийшло повітря.

Залишаємо на 40-50 хвилин, щоб підсохли. Якщо не липнуть до пальця, то можемо випікати в розігрітій духовці. В мене, як я писала вище, при температурі 145 градусів випікала 16 хвилин.

Коли охолоне на одну половинку накладаємо крем і накриваємо другою такого ж розміру.

Крем можна за власним смаком, який бажаєте: шоколадний, заварний, масляний. В мене масляний і варене згущене молоко, сік лимона.

200 г масла вершкового кімнатної температури збити до пухкого білого кольору і поступово додаємо по столовій ложці 200г згущене молоко.

В кінці додаємо десертну ложку лимонного соку.

Смачного!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал