Легкий, свіжий та дуже смачний салат із буряка без майонезу: такий простий салат завжди актуальний, подаю замість вечері і просто на перекус

Свята позаду та на салати вже дивитися не хочеться? Впевнена, що такий “простецький” салат завжди актуальний! Його можна і замість вечері подавати, і просто на перекус – легкий, свіжий та дуже смачний і без майонезу, до того ж!

Інгредієнти:

  • Буряк – 1 шт.
  • Картопля – 3 шт.
  • Яйця – 4 шт.
  • Філе оселедця – 4-5 шт.
  • Зелена цибуля
  • Ароматна олія

Приготування:

Попередньо відварюємо або запікаємо до готовності буряк та картоплю. Також заздалегідь відварюємо пару яєць.

Слабо солоний оселедець нарізаємо кубиком і перекладаємо в салатник. Всі інші інгредієнти ріжемо кубиком і відправляємо до оселедця.

Додаємо гарний пучок зеленої цибулі, заправляємо салат “ароматною” олією, перемішуємо і можна подавати до столу.

Виглядає, можливо, і не дуже апетитно, зате так смачно, що не передати словами – потрібно пробувати!. А щоб вийшло ще смачніше, салат потрібно подати зі скибочкою свіжого бородинського хліба!

Якщо всі інгредієнти відварити заздалегідь, то на приготування піде не більше 5 хвилин! А сам салат хоч і простий, але виходить дійсно чудовий, я часто його роблю і подаю замість вечері, дуже смачно і ситно! Напевно, салат вам вже знайомий, і якщо раптом призабули, обов’язково приготуйте!

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал