Готуємо вергуни на кефірі: супер смачна, швидка у приготуванні випічка, що завжди асоціюється з дитинством, з мінімальних продуктів отримуємо “гору” смакоти до чаю

вергуни на кефірі

У кожного з нас є речі, страви, запахи тощо, які асоціюються з дитинством. Однією з таких асоціацій із дитинства я хочу з вами поділитися. Моя мама часто готувала вергуни, і ми цьому завжди були раді, саме вергуни (ну і ще шоколадна ковбаса) нагадує мені дитинство.

Інгредієнти:

  • Кефір 300 мл
  • Яйце 1 шт
  • Цукор 2 ст. л.
  • Сіль 1/2 ч. л.
  • Сода 1/2 ч. л.
  • Борошно 500 г

Приготування:

Перемішуємо вінчиком 300 мл кефіру (краще кімнатної t) і 1 яйце.

Додати 2 ст. л. цукру, пів чайної ложки солі та пів чайної ложки соди. Перемішуємо.

Всипаємо частинами 500 г борошна та замішуємо тісто.

Готове тісто накриваємо та даємо постояти 30 хвилин.

Готове тісто розгортаємо, нарізаємо на смужки, а смужки ще на невеликі смужки. У маленькій смужці робимо посередині надріз.

У розріз посередині просиляємо 1 край, виходить у нас вертушка.

Розігріваємо глибоку сковороду, наливаємо достатню кількість олії і смажимо вергуни з двох сторін до золотистого кольору. Знімаємо на паперовий рушник.

Готовий вергуни на кефірі можна посипати цукровою і звати рідних пити чай. Вергуни виходить не хрустким, а м’якеньким, схожий на булочки, дітям дуже сподобався.

вергуни на кефірі

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал