Глазуровані сирки не купую, а готую їх сама в домашніх умовах: ділюсь рецептом без форм, вони смачніші і корисніші за покупні – дітки у захваті

Сьогодні хочу поділитися з Вами, мені здається, найпростішим способом приготування домашніх глазурованих сирків. Сирки виходять ніжними, м’якими, а головне без жодних шкідливих добавок. Такі у магазині не купити – Ваші дітки будуть у захваті!

Інгредієнти:

  • Сир сухий 300 гр
  • Цукор 30-40 гр
  • Ванілін
  • Вершкове масло 30-40 гр
  • Какао-порошок 2 ч. л.
  • Темний шоколад 160 гр
  • Олія без запаху 2 ст. л.
  • Горіхи будь-які за бажанням 50 гр+

Приготування:

Приготуємо сирну начинку. Для цього в глибокій чаші з’єднаємо сухий сир, цукор, ванілін та вершкове масло кімнатної температури.

Спочатку все добре перемішаємо ложкою, за цей час цукор розчиниться. І тепер за допомогою блендера подрібнити сир, до отримання пухнастої однорідної сирної маси.

Розділимо сирну масу, що вийшла, на дві рівні частини. В одну частину додамо какао-порошок.

Добре перемішати ложкою.

Щоб не використовувати жодних спеціальних форм для формування сирків, скористаємося звичайним кондитерським мішком. Діаметр зрізу мішка зробимо 1,5-2 см.

Далі формуватимемо брусочки близько 5-6 см завдовжки. Формуємо їх на дошці, яку зручно поставити в морозилку. Дошку потрібно обтягнути харчовою плівкою.

Для відокремлення брусочків я використала шпатель для тіста.

Забираємо заготовки в морозилку на 20-30 хвилин.

Тепер приготуємо шоколадну глазур. Для цього у високій склянці розтопимо шоколад і додамо до нього олію. Добре перемішати до однорідності маси.

Заморожені сирні брусочки по черзі нанизуємо на дерев’яну шпажку та опускаємо в шоколадну глазур. Щоб глазур не лягала товстим шаром на сирки, необхідно, щоб вона була трохи теплою.

Глазуровані сирки викладаємо назад на дошку і прибираємо в холодильник до застигання шоколаду. Зберігаємо вироби у холодильнику.

Для вершкових сирків у шоколадну глазур я додала подрібнених горіхів.

Усього з цієї кількості продуктів виходить 10 глазурованих сирків.

Смачного Вам! Друзі, якщо вам сподобався рецепт, пишіть в коментарях, буду вдячна всім за рекомендації чи доповнення, а також за Ваші цінні поради та рецепти!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал