Смачне морозиво з банана – якщо на дієті, то це для вас

Для картинки я полила морозиво з банана вишневим сиропом, але насправді в цьому немає необхідності. Дуже непогане “мороженко” вийде дійсно з одного інгредієнта, і з’їсти його можна без різних доповнень. Ось так воно виглядає.

Якщо хочеться позбутися зайвих кг, і ми сидимо на дієті, а противний організм вимагає чогось “смачненького”, можна трошки піти у нього на поводу і пригоститися корисним “смаколиком”, не дуже порушуючи дієту. Мені такий фокус допомагає взяти себе в руки і “взятися за розум”.

Готується таке морозиво з банана. І більше – нічого. За смаком нагадує жирненький пломбір. Банан – фрукт не соковитий і при заморожуванні не утворює крижані кристалики. Тому не потрібні ніякі спеціальні пристосування, на зразок морожениці. І постійно перемішувати теж нічого не доведеться.

Приготування:

Беремо дуже стиглі банани, очищаємо, нарізаємо на скибочки. На одну порцію – один великий банан або два маленьких.

Скибочки банана складаємо в контейнер або пакетик і відправляємо в морозилку на пару годин.

Коли банан застигне, дістаємо і приступаємо до приготування “морозива”.

Складаємо заморожені скибочки в чашу блендера або в подрібнювач.

Перебиваємо до стану пюре. Спочатку крутиться погано, можна залишити на столі хвилинки на 3. Потім розбивається дуже добре і дуже швидко.

Тепер нам залишається тільки викласти “морозиво” в вазочку.

Їсти можна відразу. За смаком буде, як м’яке морозиво, яке розливають з апарату.

А можна відправити вазочку в морозильник. В результаті вийде добре заморожений, твердий “пломбір”. Ну, або майже пломбір.

Можна прикрасити свіжими ягодами або шматочками фруктів. Але і без всього морозиво досить смачне, особливо з гарячою кавою!

Будьте здорові і красиві!

Не забудьте поставити Лайк, та поділитись в соцмережах! Дякую!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал