Рецепт улюблених оладок з ягодами до чаю із серії «гості на порозі»: печу, коли потрібно швидко і просто, не жирні, пишні і дуже смачні

Рецепт улюблених оладок з ягодами до чаю із серії «гості на порозі»: печу, коли потрібно швидко і просто, не жирні, пишні і дуже смачні

Мої улюблені оладки, останнім часом печу дуже часто, оладки до чаю з ягодами, свіжо, смачно і без варення чи джему не треба, тільки сметана та чай.

Інгредієнти:

  • Кефір 500 мл
  • Яйця 2 шт
  • Цукор 60 г (не більше)
  • Сіль ½ ч. л.
  • Борошно 370 г
  • Сода 1 ч. л.
  • Ягоди (чорниці) 150 г (не більше)

Приготування:

Яйця з’єднуємо з цукром та сіллю. Вливаємо кефір, обов’язково теплий або кімнатної температури, холодний використовувати не можна, так як оладки будуть погано підніматися.

Всипаємо борошно порціями, щоб не переборщити, так як продукти у всіх різні і кількість борошна може змінюватись.

Тісто не повинно бути рідким, воно має ліниво стікати з ложки, падати грудочкою.

У готове тісто всипаємо соду, перемішуємо.

Тепер всипаємо ягоди, у мене чорниця, вона дуже добре сюди підходить, але можна замінити й на інші ягоди. Перемішуємо лопаткою, щоб не розім’яти ягоди, оскільки вони забарвлять тісто.

Залишаємо тісто при кімнатній температурі приблизно на 15 хвилин. За цей час сода увійде в реакцію з кислим кефіром, утворюються бульбашки вуглекислого газу, завдяки якому і буде підніматися тісто. Після цього більше перемішувати тісто не можна.

Потрібно акуратно набирати тісто ложкою з краю не перемішуючи і викладати на сковороду розігріту до середньої або трохи нижче за середню температуру. Олії я багато не використовую, не люблю жирні оладки, наливаю трохи, просто, щоб сковорідка не була сухою. Але якщо олії додавати більше, то оладки виходять ще більш пишними. Печу з двох боків до золотистого кольору.

Ось таки оладки в розломі, ніжні, пишні та неймовірно смачні, обов’язково спробуйте приготувати саме за цим рецептом, впевнена, що Вам також сподобаються!

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал