Підсипав жменю під огірки – урожаєм засипало, і перестали гірчити

Коли ми вирощуємо на ділянці огірки, ми завжди очікуємо підвищення рясного врожаю солодких хрустких плодів. Однак найчастіше нас може осягнути велике розчарування – огірки виходять аж надто гіркими.

Хочу поділитися своєю напрацьованою хитрістю про те, як можна уникнути даної проблеми за допомогою одного простого способу. Однак давайте спочатку розберемося в причинах.

Гіркий смак огіркових плодів пов’язаний з тим, що коренева система цієї культури розташована дуже близько до поверхні грунту. До того ж коріння можуть оголитися від того, що їм просто не вистачає місця.

Таке часто можна спостерігати, при вирощуванні огірків в теплиці. Саме внаслідок цієї проблеми не рекомендується розпушувати грядки даної культури, так як від цього її підземна частина пошкоджується і виявляється на поверхні.

Всім садівникам відомо, що огірки люблять вологу, тому їм потрібно часте рясне зволоження. Однак неакуратний полив також веде до оголення кореневої системи.

На щастя, впоратися з подібною проблемою досить легко. Достатньо всього лише підсипати свіжий грунт під рослину, тим самим закриваючи коріння і захищаючи від прямих сонячних променів.

При цьому не рекомендується додавати шар грунту більше 5 см. Щоб виростити солодкі огірочки, регулярно перевіряйте свої грядки.

Адже таку процедуру необхідно повторювати приблизно 5 – 6 раз за сезон.

Не забудьте поставити Лайк, та поділитись в соцмережах! Дякую!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар