Коржі, тісто і духовка для торта більше не потрібні: беремо в основу печиво і витрачаємо на десерт 30 хвилин – дуже смачно і ніжно

Насичений смаком солодкий шоколадний торт готується за новим рецептом всього за 30 хвилин. Ні духовка, ні коржі, ні тісто не потрібні, ніякого желатину і інших добавок в нашому десерті немає: беремо в основу найпростіше печиво, трохи шоколаду і залишиться тільки охолодити.

Інгредієнти:

  • 200 гр. недорого печива,
  • 120 гр. вершкового масла,
  • 400 гр. вершкового сиру,
  • 120 гр. темного шоколаду,
  • 110 мл. теплих вершків,
  • 100 гр. білого шоколаду.

Приготування:

Печиво перекладаємо в чашу блендера. Туди ж додаємо 80 грамів розтопленого масла, столову ложку жирних вершків і перемелюємо все разом в дрібну крихту.

Отриману масу розподіляємо по застеленій пергаментом круглій формі для запікання і ущільнюємо кухонною лопаткою.

В окрему миску кладемо 400 грамів вершкового сиру (маскарпоне), додаємо 60 грамів вершкового масла кімнатної температури. Збиваємо міксером до твердих піків. Потім додаємо в ту ж миску 100 грамів розтопленого білого шоколаду і знову збиваємо.

Окремо міксером збиваємо 120 мілілітрів вершків жирністю не менше 36% і викладаємо цю суміш до попередньої. Розподіляємо все по основі в формі.

Зверху викладаємо ще печиво.

Топимо гіркий шоколад і виливаємо його останнім шаром.

Сам торт вже готовий. Дайте йому охолонути в холодильнику і можна подавати до столу.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал