Ділюсь корисним лайфхаком, який знадобиться кожній господині: коли мало часу, буряки готую за 7-8 хвилин, виходять м’які і соковиті

Ділюсь корисним лайфхаком, який знадобиться кожній господині: коли мало часу, буряки готую за 7-8 хвилин, виходять м’які і соковитіБуряк швидкого приготування

Зізнаюся чесно, що нещодавно відкрила для себе швидкий спосіб приготування овочів. Тепер, якщо я поспішаю або мені просто ліньки довго варити, запікати буряки, я готую їх у мікрохвильовій печі.

Звичайно, мікрохвильова піч у моєму будинку стоїть давно, як, напевно, і у багатьох. Але я в ній нічого не готувала, використовувала лише для розігріву страв та розморожування продуктів.
А нещодавно побачила спосіб швидкого приготування овочів, спробувала і тепер часто так роблю. Це швидко та зручно.

Приготування:

Буряк кладу в пакет, наливаю туди трохи води, зав’язую, але не щільно і відправляю в мікрохвильову піч на 6-8 хвилин (залежить від потужності приладу та розміру буряка).

Потім даю буряку трохи полежати в пакеті, після чого чищу його і він готовий до подальшого використання. Виходить м’яким та соковитим. Також і гарбузи тепер готую, і яблука, якщо потрібно якнайшвидше.

А ви готуєте овочі в мікрохвильовій печі? Діліться своїми класними лайфхаками, які значно спростять життя для кожної господиньки! Чекаю на ЯВам у коментарях, дякую заздалегідь.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал