Ароматна домашня НАСТОЙКА З КИЗИЛУ на самогоні: розповідаю свій рецепт, як смачно приготувати цей напій, ми з дівчатами його дуже полюбляємо

Домашня НАСТОЙКА З КИЗИЛУ на самогоні

Ароматна домашня НАСТОЙКА З КИЗИЛУ на самогоні, розповідаю свій рецепт, як смачно приготувати цей напій, ЗДИВУЄТЕ ВСІХ, КОГО ПРИГОСТИТЕ! Ми з дівчатами на будь-яких святкуваннях його дуже полюбляємо!

Інгредієнти:

На 2 банки по 3 л

  • Кизил 2 кг
  • Самогон 3 л
  • Цукор 600 грам або за смаком

Приготування:

Кизил миємо і ставимо на друшлаг стекти зайвій воді (кизил можна брати і перестиглий).

Беремо 2 баночки по 3 л, ретельно мию з содою і даю стекти воді.

Засипаю кизил пополам в банки, тобто по 1 кг на банку – це приблизно до половини, засипаю цукор по 300 грам у кожну банку.

Потім заливаю самогоном до верху банок, закриваю поліетиленовими кришками, і прибираю настоюватись у прохолодне темне місце на 1,5-2 місяці. Перший тиждень через день його легенько “збовтую”.

Потім проціджуємо і насолоджуємося смачною домашньою настойкою з кизилу. 

Пам’ятайте, що надмірне споживання алкоголю – шкідливе для Вашого організму, особам, що не досягли повноліття вживання напою КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал
Додати коментар

Натискаючи на кнопку "Надіслати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних і приймаю політику конфіденційності