Трубочки із листкового тіста і ніжним заварним кремом: це та випічка, яку хочеться їсти завжди, і завжди її бракує

Десерт, якому не треба похвалу. Це те, що на фуршетах солодких, розлітається першим. Це трубочки слоєні (листкові). Хто би що там не говорив, але це та випічка, яку хочеться їсти завжди, і завжди її бракує. Хрустка скоринка, ніжніший, ванільний крем, переповнить всі ваші бажання та вподобання.

Приготування:

Отже, для приготування я брала готове листкове тісто. В мене було 1 кг.

Коли тісто не зовсім розмерзло, починаємо працювати з ним. Ділимо тісто навпіл та трохи розкатуємо .Ділимо на смужки. Довжину і ширину регулюємо так, що одна смужка -це одна обмотана трубочка. (див.фото)

Одже тісто розкатали, смужки нарізали, беремо та обмотуємо конуси. Спеціальні форми для трубочок, купляла давно на базарі, де продають різний дрібний кухонний інвентар. Форму для випікання застеляємо пергаментом та викладаєм трубочки, щоб між ними була відстань. Самі конуси змащувати не потрібно. Випікати при 180гр. приблизно 20-25хв.З гарячих виймати конуси, легко відходять. Даємо добре охолонути.

Крем:

підходить любий, але найбільше я полюбляю заварний.

Отже я брала:

  • 700 гр. молока
  • 70 гр. крохмалю
  • 150 гр. цукру
  • 1 ванільний цукор
  • 2 яйця.

Яйця збити, у 100 гр молока розвести крохмаль та змішати з яйцями. Все інше молоко з цукром кип‘ятимо, тонкою цівкою добавляємо яєчну масу, додаєм ванілін, помішуючи доводимо до кипіння та загущення. Охолоджуємо. Збиваємо з 250гр.масла та 50-80гр.згущенки(сирої)

Наповнюємо наші трубочки кремом за допомогою кондитерського мішка. Зверху притрушуєм цукровою пудрою. Це неймовірна смакота🥰❤️

Автор рецепту – Оксана Костик

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал