Ще один спосіб незвично пофарбувати яйця на Великдень в національному стилі: дуже просто, без хімії, тільки натуральні барвники

Сьогодні я хочу поділитися з вами ще одним оригінальним способом фарбування яєць на Великдень. Як барвники буду використовувати тільки натуральні барвники, такі як куркума і чай каркаде.

Погляньте, які у мене вийшли незвичайні яйця з яскравими, неповторними і оригінальними малюнками 👇

Якщо ви ще не пробували фарбувати яйця таким способом, рекомендую! Все дуже просто і досить захоплююче 😉

Інгредієнти:

  • Яйця (варені)
  • Чай каркаде – 15-18 гр.
  • Куркума – 1 ст. ложка
  • Окріп – приблизно 200-250 мл
  • Ватні диски або вата
  • Харчова плівка
  • Олія

Приготування:

Яйця попередньо відварюємо, остуджуємо і просушуємо. В один стакан відправляємо сухі квіти чаю каркаде, а в інший куркуму. Заливаємо каркаде окропом, так щоб рівень води покривав квітки.

А в куркуму додаємо приблизно 120-140 мл окропу, добре перемішуємо, нам треба, щоб вийшов насичений розчин. Ми залишаємо наші барвники на 10-15 хвилин.

Беремо харчову плівку, вату або як у мене в даному випадку ватяні диски. Поділяємо їх навпіл і складаємо один на інший внахлест.

У шприци набираємо барвники і просочуємо ватяні диски: варіанти нанесення можуть бути різні, на ваш розсуд і фантазію. Я наносила насичений розчин каркаде по краях або хаотично, також і розчин куркуми.

Далі загортаємо яйце в пофарбовані ватяні диски і закручуємо кінці харчовою плівкою, щоб пофарбовані ватяні диски були якомога щільніше притиснуті до поверхні яйця.

Або ж можна на харчовій плівці розмістити квіти каркаде, капнути кілька крапель розчину куркуми і загорнути в неї яйце.

Можна пофарбувати яйця тільки квітками каркаде або тільки куркумою, робіть як вам подобається і кожне яйце вийде неповторним.

Підготовлені яйця залишаємо на кілька годин для фарбування, чим довше, тим яскравіше виходить забарвлення. В даному випадку я залишала яйця на 7 годин.

Пофарбовані яйця розгортаємо, прибираємо всі залишки куркуми і чаю за допомогою серветок.

Протираємо яйця олією для блиску і все готово!

Як вам такий варіант фарбування яєць? Діліться своєю думкою в коментарях 👇

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал