Готуємо найсмачніші домашні курячі ковбаски за рецептом від читача: вийшли набагато смачнішими і корисними від магазинних

Готуємо найсмачніші домашні курячі ковбаски за рецептом від читача: вийшли набагато смачнішими і корисними від магазинних

Ми вже давно віддаємо перевагу домашнім ковбаскам, сарделькам і сосискам, вони ні в яке порівняння не йдуть з готовими ковбасними виробами з магазину. Розумію, що багатьох лякає складність приготування і непередбачуваний результат. Але, як кажуть, очі лякаються, а руки роблять.

Можна витратити пару годин і запастися смачною і корисною продукцією на місяць-два. За скільки ви з’їсте 17 метрів сосисок? Саме стільки ми зробили за 15 хвилин, коли вперше взялися за цю справу. Крім підготовки, звичайно, але і підготовка не складніше, ніж при приготуванні фаршу.

Я навіть не підозрювала, що куряча ковбаса може бути такою ніжною, соковитою і смачною!

Інгредієнти:

  • кури, тушкою
  • цибуля – одна велика цибулина на 1 кг фаршу
  • сіль, сушений коріандр – по ч. л. на 1 кг фаршу
  • чорний мелений перець – 1 / 2 ч. л  на кг фаршу
  • вода – 250 мл на 1 кг фаршу

Приготування:

Кури обробити, відокремивши все, що можна пропустити через м’ясорубку, в тому числі і шкуру. Я купила 2 курки, крильця і гомілки відрізала цілком, залишила на жарку, інше обробила.

Пропустити курячу м’якоть через м’ясорубку разом з цибулею. На цьому етапі потрібно завісити фарш.

Додати спеції ( виходячи з отриманої ваги ), добре перемішати.

Я не стала залишати фарш на ніч для дозрівання, мені здалося, що він вже досить однорідний. І потім вважаю за краще довго не зберігати заправлений цибулею фарш.

Додаємо крижану воду і ретельно вимішуємо.

Промиваємо кишку, заправляємо її на наконечник м’ясорубки і набиваємо. З 2 великих курочок у мене вийшло 2,4 кг фаршу.

Беремо х / б нитки і пов’язуємо краї сардельок. Розрізаємо кишку між ковбасками.

Ковбаски відварюємо, як написав читач, практично просто прогріваємо в гарячій воді. Далі – підсмажуємо на сковорідці, або запікаємо в духовці, або готуємо на грилі.

Зайві заморожуємо. Можна заморозити сирими, можна відвареними.

Ковбаски вийшли несподівано соковитими, за смаком зовсім не курячі, а якісь ближче до молочних. І гарячі, і холодні дуже смачні. У холодному і в гарячому вигляді набагато краще тримають форму, ніж свинячо-яловичі, мабуть, за рахунок желирующих властивостей курячого м’яса.

Ось думаю, а якщо не воду, а молоко додати? Ніхто не пробував?

Якщо хтось поділиться в коментарях рецептом дуже смачних печінкових ковбасок, буду дуже вдячна!

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Оцініть статтю
Українська ґаздиня - жіночий інтернет-журнал